Medycyna i zdrowie

Mariusz Książek w akcjonariacie Synektika

Prezes giełdowego Marvipolu posiada 26,1 proc. akcji producenta radiofarmaceutyków.

Mariusz Książek posiada 26,1 proc. akcji Synektika

Foto: Archiwum

Mariusz Książek, prezes giełdowego Marvipolu ujawnił się w akcjonariacie Synektika.

22 grudnia kupił w transakcjach pakietowych 2 229 056 akcji producenta radiofarmaceutyków. Tym samym ma 26,1 proc. akcji spółki i stał się jest największym akcjonariuszem. 25 proc. walorów ma Melhus Company, podmiot kontrolowany przez prezesa Cezarego Kozaneckiego.

Jak dowiedział się „Parkiet" nowy akcjonariusz będzie współpracował z obecnym prezesem. Wspólnymi siłami będą budowali biznes.

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: parkiet.com

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

Powiązane artykuły