Medycyna i zdrowie

Firma zaangażowana społecznie z globalnymi ambicjami

Paweł Soluch, prezes Neuro Device Group, był gościem Piotra Zająca w piątkowym Parkiet TV. Spółka stworzyła urządzenie do rehabilitacji osób dotkniętych afazją i walczy o zwycięstwo w konkursie Chivas Venture.
Foto: parkiet.com

Neuro Device chce pomagać ludziom dotkniętym afazją.

Firma walczy o triumf w konkursie Chivas Venture. Na Neuro Device można głosować pod adresem: https://www.chivas.com/the-venture/finalists/people/pl-pawel-soluch

Cel na przyszłość? Przywrócenie sprawności osobom po paraliżu

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET.COM

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

Powiązane artykuły