Medycyna i zdrowie

Cardio.link: Debiut w III kwartale

Cardio.link – spółka zależna od telemedycznego Infoscana notowanego na rynku NewConnect podpisała umowę o wartości 738 tys. zł z firmą z branży IT świadczącą usługi programistyczne.
Foto: Fotorzepa, Grzegorz Psujek

Umowa dotyczy wykonania systemu informatycznego służącego do opisu badań holterowskich oraz jego wdrożenia.

Na jesieni ubiegłego roku spółka Cardio.link pozyskała z prywatnej emisji akcji 1,6 mln zł. Celem jest debiut na małej giełdzie.

– W Cardio.link prowadzimy prace związane z technicznym rozwojem holtera EKG. Myślę, że pierwsze prototypy powstaną w II kwartale tego roku, tak, aby do końca pierwszej połowy roku oddać urządzenie do certyfikacji – mówi Jacek Gnich, prezes spółki Infoscan. – Produkt powinien trafić do komercyjnego użytku na przełomie trzeciego i czwartego kwartału. Z kolei na trzeci kwartał przewidujemy debiut spółki zależnej na NewConnect.

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

Powiązane artykuły