Inwestycje

Paweł Kowalewski. Czas na sztukę z lat 80-tych

Zdarzają się obrazy w cenie poniżej 50-tys. i w takie warto inwestować - mówi Paweł Kowalewski, malarz, kolekcjoner i biznesmen, profesor Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.
Foto: parkiet.com

Prace z lat 60-tych i 70-tych już mocno zdrożały.

Moda na sztukę w Polsce rośnie bardzo szybko

Jak szukać okazji inwestycyjnych

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET.COM

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz