Inwestycje

Akcje, obligacje, fundusze, nieruchomości, a może inwestycje alternatywne?

Nie wiesz, na jakie aktywa warto teraz stawiać? Odpowiedź na to pytanie postaramy się znaleźć podczas Forum Inwestycyjnego „Parkietu” i „Rzeczpospolitej”, które odbędzie się 10 października w siedzibie GPW.
Foto: Fotorzepa, Jerzy Dudek

O tym, w co dziś lokować i inwestować pieniądze, będziemy rozmawiali podczas panelu dyskusyjnego otwierającego Forum. Start o godz. 10.30. Inwestorzy będą mogli poznać punkt widzenia przedstawicieli różnych segmentów rynku. W dyskusji wezmą udział:

- Rafał Benecki, główny ekonomista ING Banku Śląskiego

Foto: parkiet

- Wojciech Białek, główny analityk CDM Pekao

- Karol Chrystowski, zarządzający funduszami PKO TFI

- Paweł Homiński, członek zarządu Noble Funds TFI

- Michał Skotnicki, prezes BBI Development

Udział w Forum Inwestycyjnym „Parkietu" i „Rzeczpospolitej" jest bezpłatny. Warto jednak pamiętać, że liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoś swój udział na stronie:

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET.COM

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

Powiązane artykuły