Inwestycje

Doradca TV w PROSTOzPARKIETU. Praca youtubera, a wolność finansowa

Gościem Piotra Zająca w piątkowym programie „Prosto z parkietu” był Tomasz Jaroszek, bloger finansowy, twórca kanału YouTube „Doradca TV”

Tomasz Jaroszek, bloger finansowy, twórca kanału YouTube „Doradca TV” był gościem Piotra Zająca w programie #PROSTOzPARKIETU

Foto: parkiet.com

Jak powstał projekt „Portfel 10k" i jakie ma wyniki?

Tomasz Jaroszek inwestuje w kryptowaluty.

Trudne początki pracy youtubera.

Cała rozmowa będzie też dostępna po południu na naszej stronie parkiet.com oraz na kanale YouTube.

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: parkiet.com

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

Powiązane artykuły