Inwestycje

Co wybrać – IKE czy IKZE?

Gościem #PROSTOzPARKIETU w środę był Daniel Kostecki, analityk finansowy i twórca Rynki na Żywo TV. Rozmawialiśmy o tym jak skonstruować portfel emerytalny.

Gościem #PROSTOzPARKIETU w środę był Daniel Kostecki, analityk finansowy i twórca Rynki na Żywo TV.

Foto: parkiet.com

IKE czy IKZE? Odpowiedź zależy od grubości portfela.

Warszawska giełda jest drogą giełdą.

Portfel emerytalny Daniela Kosteckiego jest oparty na tytułach uczestnictwa funduszy ETF notowanych na warszawskiej giełdzie.

  

Relacja z całej rozmowy wkrótce na www.parkiet.com.

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

Powiązane artykuły