Gospodarka

ABS Investment przejmuje i deklaruje wypłatę dywidendy

Bielska spółka ABS Investment S.A., specjalizująca się w doradztwie finansowym i inwestycjach na rynku kapitałowym, poinformowała o podpisaniu listu intencyjnego dotyczącego przejęcia spółki Profit Partners Lubowiecka, Polański Spółka Jawna

Fuzja z Profit Partners ma nastąpić poprzez emisję obligacji zamiennych i objęcie nowych akcji ABS Investment S.A.

"Negocjacje dotyczące ceny transakcji rozpoczną się po dokonaniu aktualnej wyceny wartości Profit Partners, zleconej przez ABS Investment niezależnemu audytorowi. Zakończenie procesu połączenia Profit Partners z ABS Investment powinno nastąpić do końca bieżącego roku" - czytamy w komunikacie.

Zarząd deklaruje także wypłatę dywidendy. Jeżeli Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy zaaprobuje ten wniosek do akcjonariuszy trafi 0,25 mln zł.

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: parkiet.com

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz