Fundusze inwestycyjne TFI

Quercus: GetBack spłacił część zobowiązań

TFI Sebastiana Buczka otrzymało od windykatora 4,5 mln zł. Reszta ma wpłynąć na konto Quercusa w środę.
Foto: Fotorzepa/Marta Bogacz

W piątek zapadał termin wykupu obligacji GetBacku o wartości nominalnej 10 mln zł, będących w posiadaniu Quercusa. Firmy jednak dogadały się i termin przesunięto na środę.

Jednak tuż po godz. 13 na konto Quercusa wpłynęło 4,5 mln zł - wynika z komunikatu spółki.

Jak na razie nie widać reakcji na kursie TFI. Dziś spada on o 8,5 proc., do 3,56 zł. Tym samym kapitalizacja firmy skurczyła się do około 200 mln zł. Jeszcze na koniec marca oscylowała wokół 300 mln zł.

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: parkiet.com

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

Powiązane artykuły