Budownictwo

Herkules dostarczy żurawie do budowy wieżowca Varso Tower w Warszawie

To obecnie najwyższy budowany wieżowiec w Polsce. Dostawca dźwigów udostępni żurawie do jego budowy oraz drugiego warszawskiego wieżowca Skyliner, w ramach umowy podpisanej ze spółką Warbud na łączną kwotę 11 mln. Firma dostarcza też sprzęt do budowy wysokościowca Mennica Legacy Tower.
Foto: materiały prasowe

W związku z dobrą koniunkturą na rynku budowlanym spółka liczy na dobre wyniki w tym roku.

- To kolejny wieżowiec, do którego dostarczamy sprzęt, co świadczy o ożywieniu rynku deweloperskiego w segmencie najbardziej prestiżowych obiektów, które mogą stać się architektoniczną wizytówką stolicy - mówi Grzegorz Żółcik, prezes zarządu Herkules.

Grupa Kapitałowa Herkules jest notowana na GPW. Dysponuje największą w Polsce flotą ponad 270 żurawi. Jest również producentem prefabrykatów strunobetonowych i kontenerów żelbetowych przeznaczonych dla telekomunikacji i energetyki. Realizuje też projekty budowy sieci teletechnicznych, produkuje elementy infrastruktury energetycznej i oferuje kompleksową realizację farm wiatrowych.

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: parkiet.com

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

Powiązane artykuły