REKLAMA
REKLAMA

Technologie

CI Games: Rozmowa o "Sniperze 3"

Pytania do Marka Tymińskiego, prezesa CI Games
Foto: Archiwum

Początkowo planowaliście premierę „Snipera 3" na ten rok, jednak datę ustalono na 27 stycznia 2017 r. Dlaczego? Wybraliśmy najlepszy termin z komercyjnego punktu widzenia. Bylibyśmy gotowi do wcześniejszego wydania gry, ale ostateczna data to wynik naszych rozmów przed targami E3. Zawsze mówiliśmy, że chcemy żeby „Sniper 3 Ghost Warrior" był najważniejszą grą na rynku w momencie premiery. Ze względu na kalendarz wydawniczy największych producentów będziemy mogli to osiągnąć właśnie w I kwartale przyszłego roku. Nasza gra jest tytułem z najwyższej półki, ale nie mamy przecież takiego budżetu marketingowego jak najwięksi gracze. Chcemy dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców. Dzięki tym kilku dodatkowym miesiącom bardziej dopracujemy grę. A to oznacza szansę na lepsze wyniki sprzedaży i sukces komercyjny.

Poinformowaliście, że koszty promocji tej gry będą najwyższe w historii spółki i znacząco przewyższą nakłady poniesione na promocję poprzednich tytułów. Z czego to wynika i po jakim czasie te koszty mogą się zwrócić?

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Czytaj "Parkiet"
i uzyskaj dostęp do wszystkich treści
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA