REKLAMA
REKLAMA

Technologie

11 bit studios: Grupa coraz mocniej rozwija działalność wydawniczą

W piątek ruszają premierowe pokazy „Beat Cop", gry wydanej przez 11 bit studios, ale stworzonej przez zewnętrzne studio. Pierwsza wersja gry ma trafić do sprzedaży w IV kwartale, dokładna data premiery nie jest jeszcze znana.

Grzegorz Miechowski, prezes 11 bit studios, sygnalizuje, że gra „Beat Cop” będzie mieć zauważalny wpływ na tegoroczne wyniki spółki.

Foto: Archiwum

– Pierwszym tytułem stworzonym przez zewnętrzne studio i wydanym przez 11 bit studios był „Spacecom", oceniamy, że „Beat Cop" ma większy potencjał marketingowo-sprzedażowy – mówi Grzegorz Miechowski, prezes 11 bit studios. Nie chce szacować, jakie dokładnie mogą być oczekiwane przychody z tego źródła, ale jego zdaniem powinny mieć zauważalny wpływ na tegoroczne wyniki spółki. Jak ocenia I kwartał 2016 r.? – Był zgodny z planem, wyniki oceniamy jako dobre – odpowiada prezes.

Giełdowa spółka rozwija działalność wydawniczą od dwóch lat, żeby zdywersyfikować źródła przychodów. Producentem „Beat Cop" jest warszawskie studio Pixel Crow. Umowa zapewnia giełdowej spółce tantiemy od każdego sprzedanego egzemplarza.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Czytaj "Parkiet" przez kwartał GRATIS
i uzyskaj dostęp do wszystkich treści
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA