REKLAMA
REKLAMA

Technologie

Ailleron ma kontrakt w Azji

Spółka zależna Software Mind otrzymała zamówienie od Standard Chartered Bank. Jego przedmiotem jest wdrożenie platformy LiveBank dla banku w Singapurze i Malezji.
Foto: www.sxc.hu

Wartość pierwszego etapu wdrożenia określono na 424,3 tys. USD. „To projekt pilotażowy, stwarzający możliwość realizacji kolejnych wdrożeń" - podkreśla zarząd spółki. Zaznacza jednocześnie, że kontrakt ze Standard Chartered Bank ma istotne znaczenie dla realizacji ekspansji eksportowej produktów grupy. Zamówienie ma zostać zrealizowane do końca marca 2016 r.

„Po wdrożeniu LiveBank w Commerzbank na rynku niemieckim, spółka zdobywa kolejny masowy rynek Dalekiego Wschodu. Standard Chartered jest jednym z najbardziej umiędzynarodowionych banków na świecie, prowadzącym działalność na rynku azjatyckim m.in. w Tajlandii, Malezji, Filipinach, na Tajwanie i obecnym w ponad 70 krajach" – podaje notowana na warszawskiej giełdzie spółka.

Ailleron to niedawny Wind Mobile. W tym roku przeniósł się z NewConnect na GPW. W czwartek kurs jego akcji rośnie o 1,2 proc. do 7,74 zł, a PDA tracą 0,1 proc. i kosztują 7,6 zł.

Rafał Styczeń, prezes spółki niedawno na łamach „Parkietu" sygnalizował, że grupa chce się mocno rozwiać za granicą i potwierdzał, że toczą się rozmowy z siecią bankową z Singapuru.

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA