REKLAMA
REKLAMA

Budownictwo

Nowa strategia Boryszewa w marcu

Piotr Szeliga, z prezesem Boryszewa rozmawia Adam Roguski

Piotr Szeliga, prezes Boryszewa

Foto: Archiwum

Jakie plany na 2014 r. ma Boryszew? Czy znajdziemy w nich element, o którym wspomniał Roman Karkosik – czyli chęć uproszczenia struktury kontrolowanej przez siebie grupy spółek?

Prowadzimy z radą nadzorczą rozmowy w sprawie przyjęcia zaktualizowanej strategii dla grupy. Na tym etapie nie mogę zdradzać szczegółów, ale rzeczywiście zakładamy pewne korekty kierunków. Pod pojęciem uproszczenia struktury rozumiemy, między innymi, możliwość wyjścia z najmniej perspektywicznych segmentów prowadzonej działalności.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Kup eprenumeratę Parkietu w promocji i #zostanwdomu
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA