Wiadomości

Pożyczki pozabankowe przez internet - weź pieniądze, gdy ich potrzebujesz!

Firmy pożyczkowe to dobra alternatywa dla wszystkich, których dopadną nagłe wydatki lub kiedy pojawiają się problemy z dopięciem miesięcznego budżetu domowego. Nikt tu nie wymaga zaświadczeń o dochodach, nie pyta o celowość pożyczki, stan posiadania i inne sprawy. Mało tego, dzisiejsze pożyczki pozabankowe są dostępne online, więc nie trzeba tracić czasu na wizytę w placówce stacjonarnej ani na składanie papierowych wniosków. To doskonała alternatywa, pod warunkiem, że umiemy z niej korzystać.

Pożyczki pozabankowe -  jak korzystać z głową?

Kiedy nagle potrzebujesz pieniędzy, ale bank uznał cię za niewiarygodnego klienta i odmówił kredytu, skorzystaj z pożyczki pozabankowej od szybkagotowka.pl.

Pamiętaj jednak o zasadach rozsądnego pożyczkobiorcy:

Uważnie czytaj warunki i inne zapisy. Na stronie internetowej profesjonalnej firmy pożyczkowej znajdziesz wszystkie potrzebne informacje. Jest regulamin pożyczek, umowa ramowa oraz tabela opłat i prowizji. Są też odpowiedzi na najczęściej zadawane przez klientów pytania oraz cała reszta niezbędnych informacji. Nie ma natomiast zapisów z gwiazdką i ukrytych kosztów. Wystarczy więc uważnie wszystko przeczytać, żeby potem nic cię nie zaskoczyło. Jeśli czegoś nie rozumiesz, zadzwoń na infolinię i zapytaj. Musisz mieć pełną świadomość, co podpisujesz.

* Pożycz tyle, ile potrzebujesz. Musisz zawsze zachować zdrowy rozsądek i liczyć siły na zamiary. To, że Szybka Gotówka oferuje maksymalnie 7000 zł na jednorazową pożyczkę, nie oznacza, że musisz właśnie tyle pożyczyć. Po pierwsze pożyczaj tyle, ile faktycznie potrzebujesz. Po drugie, zastanów się czy dasz radę spłacić konkretną kwotę w terminie. Przecież chodzi o to, żeby zaradzić problemom, a nie wpaść w większe.

* Spłać w terminie. Pożyczki online to wygodny dostęp do dodatkowej gotówki bez zbędnych formalności, jednak, żeby móc korzystać z nich bez problemu, należy spłacać swoje zobowiązania w ustalonym terminie. W przeciwnym razie koszty towarzyszące chwilówce powiększają się sukcesywnie. Jeśli nawet pojawi się jakiś problem, który przeszkodzi w terminowej spłacie, warto skontaktować się z pożyczkodawcą i poprosić o przedłużenie terminu. To łączy się z dodatkową opłatą, ale daje zapas kolejnych 7, 14 lub nawet 30 dni.

* Korzystaj z promocji. Warto korzystać z ofert firm pożyczkowych, które mają dla swoich klientów korzystne promocje, takich jak Szybka Gotówka. Tu nowi klienci mogą skorzystać z darmowej pierwszej pożyczki, nawet do 6000 zł. Oprócz tego, jeśli będziesz regularnie korzystać z chwilówek, otrzymasz także taką darmową pożyczkę co piąty raz. Ale uwaga, tu wracamy do poprzedniej rady. Musisz spłacać swoje pożyczki w terminie, bo tylko rzetelni klienci mają dostęp do tej promocji.

Wielu klientów Szybkiej Gotówki przekonało się już dawno, że te pożyczki online mogą być dobrym sposobem na cykliczne łatanie dziur w domowym budżecie. Jeśli korzysta się z nich rozsądnie i kontroluje swoje wydatki, nie wpada się w problemy finansowe, a stały dostęp do dodatkowej gotówki daje niebywały komfort psychiczny.

Powiązane artykuły


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.