REKLAMA
REKLAMA

Ubezpieczenia

PZU: Polisy zdrowotne dla małych firm

Prywatne ubezpieczenia zdrowotne to ciągle niszowe produkty, ale sektor ten dynamicznie rośnie. Korzysta z tego PZU, które poszerza ofertę w tym segmencie.
Foto: Fotorzepa/Marta Bogacz

Z początkiem czerwca ubezpieczeniowy gigant uzupełnił ofertę zdrowotną o produkt Zdrowy Biznes, skierowany do przedsiębiorców prowadzących jedno- lub dwuosobową działalność gospodarczą, pozwalający ubezpieczonym wraz z małżonkami, partnerami i dziećmi korzystać z prywatnej opieki medycznej w całej Polsce. To oferta dla ponad miliona samozatrudnionych, która pozwoli im niedrogo (składka wynosi od 60 do 130 zł/miesiąc) zapewnić sobie dostęp do specjalistów. PZU współpracuje z ponad 1800 placówkami medycznymi w ponad 500 miastach i posiada 40 własnych centrów medycznych.

To kolejny produkt zdrowotny ubezpieczeniowego giganta. Kluczowym produktem PZU jest grupowa opieka medyczna, w ramach której towarzystwo umawia ponad 100 tys. wizyt lekarskich w miesiącu.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Teraz czytaj "Parkiet" przez kwartał GRATIS
i uzyskaj dostęp do wszystkich treści
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA