REKLAMA
REKLAMA

Transport

ATC Cargo zapowiada dalsze zwyżki

Spółka pozyskuje kolejnych klientów, ogranicza koszty i poprawia efektywność m.in. poprzez digitalizację i optymalizację. Zamierza również regularnie płacić dywidendę oraz dąży do przeniesienia akcji z NewConnect na GPW.

Artur Jadeszko, prezes ATC Cargo, przekonuje, że spółce sprzyja sytuacja rynkowa, zwłaszcza rosnący rynek i coraz bliższy brexit, powodujący wzrost popytu na usługi firmy.

Foto: materiały prasowe

ATC Cargo, kontenerowy operator logistyczny notowany na NewConnect, odnotowuje w tym roku mocne zwyżki wyników finansowych zarówno za sprawą dotychczas prowadzonych biznesów, jak i rozwoju w nowych obszarach działalności. – Pozyskujemy kolejnych klientów niemal ze wszystkich branż, które prowadzą międzynarodową wymianę handlową. Są wśród nich zarówno przedsiębiorstwa handlujące meblami oraz elektroniką, jak i artykułami spożywczymi i przemysłowymi – mówi Artur Jadeszko, prezes ATC Cargo.

Dodaje, że spółka uruchomiła niedawno kolejowy serwis drobnicowy z Chin. W efekcie oferuje usługi transportu kolejowego ze skróconym czasem około trzech tygodni, nawet dla pojedynczych paczek.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Czytaj "Parkiet" przez kwartał GRATIS
i uzyskaj dostęp do wszystkich treści
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA