REKLAMA
REKLAMA

Transport

OT Logistics. Otoczenie powinno sprzyjać grupie

OT Logistics oczekuje w najbliższych miesiącach zwiększonego popytu na usługi logistyczne m.in. za sprawą wzrostu inwestycji w Polsce oraz zmian dokonujących się na światowym rynku surowców energetycznych.
Foto: materiały prasowe

W związku z tym spółka spodziewa się pełnego wykorzystania zdolności przeładunkowych i transportowych w zakresie surowców dla hutnictwa i energetyki, co jest kontynuacją trendów z ubiegłego roku.

W segmencie kolejowym zarząd spółki oczekuje na mocny wzrost przewozów importowanego węgla z portów morskich oraz zza wschodniej granicy. Ponadto liczy na poprawę sytuacji w zakresie przeładunków i transportu towarów rolniczych. Wreszcie w obszarze transportu rzecznego dobre wyniki powinien zapewniać rosnący popyt na przewozy kontenerowe na trasie do Hamburga oraz wydłużony przez inwestycje infrastrukturalne sezon żeglugowy na Odrze.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Czytaj nową eprenumeratę "Parkietu"
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA