REKLAMA
REKLAMA

Transport

OT Logistics: Grupa liczy na wzrost ruchu w portach

Ten rok powinien przynieść poprawę wyników terminali w Gdyni i Świnoujściu.
Foto: materiały prasowe

Usługi portowe są jednym z głównych segmentów działalności grupy OT Logistics, który w tym roku ma szansę na istotną poprawę wyników. Zarząd przede wszystkim liczy na kontynuację dobrej koniunktury w segmencie ładunków masowych.

Duże osiągnięcia ma tu zwłaszcza zależny OT Port Świnoujście. Firma w ubiegłym roku zanotowała ponad 40-proc. wzrost przeładunków. Więcej obsłużono m.in. takich towarów jak: węgiel, rudy i koks. W przeładunkach węgla ten rok powinien być równie dobry jak 2018, o ile nie lepszy. W osiągnięciu dobrych wyników pomaga posiadana przez OT Port Świnoujście infrastruktura umożliwiająca obsługę różnych towarów masowych i drobnicowych w eksporcie i imporcie, z dowolnego środka transportu lądowego i wodnego.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Czytaj "Parkiet" przez kwartał GRATIS
i uzyskaj dostęp do wszystkich treści
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA