REKLAMA
REKLAMA

Transport

Transport – jak na nim zaoszczędzić

Przeprowadzka biura, transport sprzętu, maszyn czy innych przedmiotów, których nie zlecisz firmie kurierskiej, wymaga coraz większych nakładów finansowych. Rozwiązaniem jest giełda transportowa Clicktrans, na której każdy może wystawić ogłoszenie, a to przewoźnicy w formie aukcji rywalizują o zlecenie.

Giełda transportowa Clicktrans pomaga znaleźć przewoźnika, który przetransportuje dowolnej wielkości przesyłkę na terenie całej Europy. Firma powstała w Polsce i rozwija się na rynkach zagranicznych, zrzeszając ponad 43 tys. przewoźników gotowych każdego dnia na zlecenia transportowe.

Ile kosztuje korzystanie z giełdy transportowej

Korzystanie z Clicktrans jest bezpłatne – użytkownik za darmo w 2 minuty wystawi ogłoszenie. Wystarczy opisać termin i miejsce transportu oraz wymiary i wagę ładunku. Z Clicktrans mogą korzystać zarówno firmy, jak i osoby fizyczne. Po publikacji ogłoszenia przewoźnicy – z reguły jeszcze tego samego dnia – proponują wyceny przewozu. Odbywa się to w formie aukcji, przewoźnicy rywalizują o otrzymanie zlecenia. Ogłoszenie nie jest wiążące, czyli użytkownik nie musi wybrać żadnej z dostępnych ofert. Clicktrans pomaga w znalezieniu przewoźników, którzy jadą w to samo miejsce. Dzięki temu ich wyceny są często niższe od rynkowych, bo zlecenie pozyskane przez Clicktrans ogranicza powroty bez ładunku. Dla przewoźnika to dodatkowe zlecenie, a dla użytkownika szansa na transport tańszy nawet o 60% od stawek rynkowych.

Jak wybrać najlepszego przewoźnika

Na Clicktrans użytkownicy znajdą tylko zweryfikowanych przewoźników. Gdy otrzymają oferty, mogą zadać szczegółowe pytania przewoźnikom, np. o to czy zapewniają ubezpieczenie ładunku bądź oferują załadunek. Ponadto na Clicktrans można sprawdzić opinie o każdym przewoźniku oraz poprzednie zlecenia. Warto omówić wszystkie szczegóły odnośnie transportu przed zaakceptowaniem oferty, tak aby dwie strony wiedziały, na czym będzie polegała usługa. Clicktrans daje bezpieczeństwo i pomaga znaleźć najlepszą firmę do przewozu najróżniejszych rzeczy.

Co przewieziesz z Clicktrans

Z Clicktrans przewieziesz wszystko i wszędzie. Ogromna baza przewoźników zapewnia dostęp do specjalistów w transporcie mniejszych i wielkogabarytowych ładunków na terenie kraju i całej Europy. Na Clicktrans przewieziesz m.in. samochód, motocykl, maszynę przemysłową, a także zorganizujesz przeprowadzkę każdej wielkości biura czy mieszkania. O tym, jak przygotować przesyłki do transportu podpowiedzą eksperci na blogu o transporcie.

Clicktrans działa od niemal 10 lat. Firma rozwija się w Polsce oraz na rynku brytyjskim, hiszpańskim i niemieckim.

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA