REKLAMA
REKLAMA

Technologie

Arts Alliance: GPW na horyzoncie

Do dziewięciu notowanych na rynku głównym spółek z branży gier dołączy Arts Alliance. Spółka złożyła już prospekt do KNF i na bieżąco odpowiada na pytania. Jest ich jednak sporo i wiele wskazuje, że do przeprowadzki z NewConnect dojdzie w przyszłym roku.
Foto: materiały prasowe

Uchwały dotyczące zmiany rynku notowań, przejścia na prezentację wyników finansowych w formie MSSF oraz w sprawie podwyższenia kapitału zostały już podjęte. W skład grupy wchodzą m.in. Kool2Play i Prime Bit Games. To ostatnie studio jest już notowane na NewConnect, a pierwsze się tam wybiera. Celuje z debiutem na przełom I i II kwartału 2020 r. W grupie kapitałowej jest jeszcze Bookre, które również docelowo trafi na parkiet.

Andrzej Zając, prezes Arts Alliance podkreśla, że obecne priorytety Arts Alliance to przeniesienie notowań na rynek główny, wsparcie spółek portfelowych oraz prace nad projektami gier, które firma będzie współfinansować.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Czytaj "Parkiet" przez kwartał GRATIS
i uzyskaj dostęp do wszystkich treści
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA