REKLAMA
REKLAMA

Technologie

Kursy telekomów na huśtawce przez serial o 5G

Deklaracja Polski i USA ws. nowej technologii dołączyła do czynników ryzyka tej inwestycji.
Foto: AFP

Akcje Orange Polska i Play, a w mniejszym stopniu Cyfrowego Polsatu, traciły we wtorek na wartości. Inwestorów wystraszyło porozumienie Polski i Stanów Zjednoczonych w sprawie kryteriów wyboru dostawców dla sieci 5G.

Jest ryzyko, ale i wiara

Kurs Orange spadał w poniedziałek nawet o 6,6 proc., do 6,06 zł, a Playa o 5,9 proc., do 31,7 zł, Najspokojniej zachowywały się notowania Cyfrowego Polsatu. Minimum sesyjne osiągnęły przy poziomie 28,3 zł, czyli o 2,3 proc. niższym niż dzień wcześniej.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Czytaj "Parkiet" przez kwartał GRATIS
i uzyskaj dostęp do wszystkich treści
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA