REKLAMA
REKLAMA

Technologie

Prezes UKE mówił o telekomach ludziom OFE i TFI

Instytucje próbują wybadać, jakie ryzyko i jakie szanse niesie ze sobą regulacja dla sektora.

Analitycy i zarządzający OFE i TFI wzięli udział w spotkaniu z Marcinem Cichym, prezesem UKE.

Foto: materiały prasowe

Jak pokazuje tegoroczne zachowanie notowań akcji spółek telekomunikacyjnych z GPW, a szczególnie ostatnie dwa tygodnie, sektor cieszy się dużym zainteresowaniem giełdowych inwestorów.

Jednym z dowodów na to jest fakt, że z inicjatywy Domu Maklerskiego mBanku w Urzędzie Komunikacji Elektronicznej odbyło się w środę spotkanie prezesa UKE Marcina Cichego z przedstawicielami otwartych funduszy emerytalnych i towarzystw inwestycyjnych.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Czytaj "Parkiet" przez kwartał GRATIS
i uzyskaj dostęp do wszystkich treści
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA