REKLAMA
REKLAMA

Technologie

Artifex Mundi: Inwestorzy liczą na poprawę wyników

Artifex Mundi był w poniedziałek niechlubnym liderem w zestawieniu najmocniej przecenionych spółek na warszawskiej giełdzie. Po południu jego akcje taniały o ponad 13 proc.

„My Brother Rabbit"

Foto: materiały prasowe

Była to reakcja na serię niekorzystnych informacji – dotyczyły słabych wyników za 2018 r. i wysokich odpisów na sporą część projektów. Pytanie, czy po takich gruntownych porządkach spółka zacznie pokazywać lepsze wyniki. Zarząd przekonuje, że tak.

W 2018 r. jej przychody wyniosły niewiele ponad 20 mln zł, strata operacyjna zbliżyła się do 13 mln zł, a na poziomie netto wyniosła 10,5 mln zł. Spółka na razie podała tylko wybrane dane, raport roczny trafi na rynek 17 kwietnia.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Czytaj "Parkiet" przez kwartał GRATIS
i uzyskaj dostęp do wszystkich treści
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA