Technologie

Voicetel – rynek sprzyja

Notowana na rynku alternatywnym technologiczna spółka ten rok zakończy mocnym wzrostem wyników. Okazuje się, że szybko zyskuje nowych klientów.
Foto: materiały prasowe

W mijającym roku Voicetel Communications jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się spółek rynku alternatywnego. Okazuje się, że w przyszłym roku biznes także ma szanse na skokowy rozwój.

Firma opracowuje interfejs dialogowy, czyli automatyczną głosową obsługę klienta. – W mijającym roku pozyskaliśmy wielu nowych klientów w branży finansowej, medycznej i e-commerce – wylicza Dawid Wójcicki, prezes oraz główny udziałowiec przedsiębiorstwa. Obecnie Voicetel jest zaangażowany w około 20 projektów. Zdaniem Wójcickiego rynek rozwiązań związanych z automatyzacją contact center istotnie zmienił się w ciągu mijającego roku. – Firmy już nie zastanawiają się, czy i kiedy, ale wyłącznie jak wdrożyć u siebie takie rozwiązania – stwierdza Wójcicki. W związku z tym nadchodzący rok zapowiada się wyjątkowo intensywnie, jeśli chodzi o liczbę kolejnych projektów. – Nawet my nie liczyliśmy się z aż tak gwałtownie rosnącym zainteresowaniem automatyzacją i z pewnością dołożymy wszelkich starań, aby ten czas maksymalnie wykorzystać – zapowiada szef Voicetela. Firma planuje przejście na główny parkiet na przełomie I i II kwartału 2018 r.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta promocyjna: dostęp do treści parkiet.com już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc!

    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: opinii, komentarzy i analiz.

    Dostęp do treści parkiet.com - pakiet podstawowy nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu”, archiwum tekstów, aplikacji mobilnej, dodatków dla prenumeratorów.

Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.