REKLAMA
REKLAMA

Technologie

Movie Games: W 2019 r. przeprowadzka na główny rynek

Od niemal 16-proc. wzrostu notowań rozpoczęło we wtorek przygodę z parkietem studio Movie Games.

Mateusz Wcześniak, prezes Movie Games.

Foto: materiały prasowe

Po południu entuzjazm kupujących jeszcze wzrósł i za akcję trzeba było zapłacić 22,5 zł (+21 proc.). To kolejny debiutant na NewConnect z portfela giełdowego PlayWaya. Ma on około 30-proc. pakiet akcji w Movie Games.

– Planujemy przejście na główny parkiet już w 2019 r. W tym celu z samym początkiem nowego roku rozpoczynamy prace nad dokumentacją – poinformował nas Mateusz Wcześniak, prezes Movie Games.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Odbierz 50% rabatu
na miesięczną eprenumeratę "Parkietu"
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA