REKLAMA
REKLAMA

Technologie

Tegoroczna jesień jest dla gier gorąca

W ostatnich miesiącach studia dostarczyły inwestorom wielu emocji – nie tylko pozytywnych. Co się będzie działo w najbliższych tygodniach?
Foto: Adobestock
Foto: GG Parkiet

Za nami już tzw. czarny piątek, producenci wystartowali z wyprzedażą swoich gier. Do akcji włączyły się też najważniejsze platformy, w tym Steam. Michał Ręczkowicz, prezes PrimeBit Games, podkreśla, że przy takich akcjach spółka widzi spory wzrost sprzedaży i często utrzymuje się on nawet przez dłuższy czas.

Firmy liczą na udany IV kwartał, który tradycyjnie jest w tej branży okresem żniw. Na razie jednak wyceny giełdowe większości studiów, po mocnej wcześniejszej zwyżce, są pod presją.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Czytaj "Parkiet" przez kwartał GRATIS
i uzyskaj dostęp do wszystkich treści
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA