Technologie

Comarch coraz śmielej zerka na Daleki Wschód

Krakowska spółka dynamicznie rośnie w Polsce, ale deklaruje, że zagranicy sobie nie odpuszcza. Stawia na Europę Zachodnią, Amerykę Północną i coraz mocniej na Azję.

Konrad Tarański, wiceprezes Comarchu

Foto: Fotorzepa, Krzysztof Skłodowski

Prawie o 2 proc., do 171,5 zł, drożały w poniedziałek akcje Comarchu. Rynek pozytywnie ocenił wyniki za III kwartał, a końcówka roku i cały 2019 r. też zapowiadają się dobrze.

– Portfel zamówień na 2019 r. jest obecnie o kilkanaście procent wyższy niż wynosiła rok temu wartość zamówień na 2018 r. – informuje wiceprezes Konrad Tarański.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta promocyjna: e-prenumerata Parkietu 2 kwartały w cenie 1
    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: analiz, najnowszych komentarzy i opinii ekspertów.
  • zawiera wydanie elektroniczne „Parkietu” i dodatki dla prenumeratorów.
  • zawiera: Aplikację na tablet Apple
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.