REKLAMA
REKLAMA

Technologie

The Farm 51: nadal wysokie obroty po premierze

Wczoraj, po premierze „World War 3”, spółka była królem sesji. Dziś obserwujemy korektę notowań, ale wolumen obrotu nadal jest bardzo duży.
Foto: Fotorzepa, Grzegorz Psujek

Przed godz. 15 za akcję gliwickiego studia trzeba zapłacić na NewConnect 46,8 zł, co oznacza niemal 10-proc. przecenę w stosunku do wczorajszego kursu z zamknięcia sesji. Wrażenie robi natomiast obrót. Jego wartość wynosi już niemal 30 mln zł. Wczoraj też był bardzo wysoki. Dla porównania: cały obrót na NewConnect wynosi obecnie 34 mln zł.

Gra „World War 3" zadebiutowała w piątek wieczorem. Nie obyło się bez problemów, ale wynikały one głównie z połączeniem z serwerami. Spółka je na bieżąco rozwiązuje, co sprawia że średnia ocena gry idzie systematycznie w górę. Teraz na portalu Steam wynosi ona 59 proc. (taki odsetek ocen jest pozytywnych), a jeszcze w weekend było to około 40 proc. Gra utrzymuje się na wysokim miejscu na liście globalnych bestsellerów. Teraz jest czwarta. W poniedziałek kapitalizacja The Famr 51 wzrosła o ponad połowę do 0,3 mld zł.


Wideo komentarz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA