REKLAMA
REKLAMA

Technologie

Telekomy zmienią standardy

Analitycy giełdowi i inwestorzy powinni przygotować się na zmiany w sposobie prezentacji danych finansowych operatorów telekomunikacyjnych. „Winne" są wchodzące w życie nowe przepisy.
Foto: Fotolia

Play Communications zrobiło to w połowie 2016 r., a pozostałe firmy telekomunikacyjne dopiero się szykują. Chodzi o wprowadzenie dwóch nowych międzynarodowych standardów sprawozdawczości finansowej (MSSF): 15 i 16.

Wyższe zyski i długi

Pierwszy będzie obowiązkowy od stycznia 2018 r., drugi rok później, przy czym zarządy mogą zdecydować o jego wcześniejszym zastosowaniu. Co to zmieni?

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Teraz czytaj "Parkiet" przez kwartał GRATIS
i uzyskaj dostęp do wszystkich treści
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA