REKLAMA
REKLAMA

Technologie

Brand24 ma duży apetyt

Na zagranicznych rynkach spółka uzyskuje wyższe ceny. W II kwartale już ponad połowa jej przychodów może pochodzić spoza Polski.

Michał Sadowski jest prezesem spółki Brand24, która w tym roku zadebiutowała na NewConnect.

Foto: Lamus Antykwariaty Warszawskie

Wyceniana obecnie na ponad 80 mln zł spółka Brand24 rozważa przeprowadzkę z NewConnect na GPW.

– Spodziewamy się, że stanie się to w ciągu około 1,5 roku. Nie zakładamy, że przeprowadzce towarzyszyć będzie emisja akcji, ponieważ środki na rozwój biznesu pozyskujemy z naszej podstawowej działalności i nie ma potrzeby sięgania po dodatkowe źródła – twierdzi Michał Sadowski, prezes Brand24.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Czytaj "Parkiet"
i uzyskaj dostęp do wszystkich treści
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA