Technologie

Biznes XTPL się rozpędza

Laboratorium wrocławskiej spółki rozpoczęło realizację kolejnych kilkunastu projektów. Na celowniku są Europa Zachodnia, kraje Ameryki Północnej oraz Azja.

Maciej Adamczyk jest członkiem zarządu spółki XTPL, zajmującej się drukiem nanomateriałów.

Foto: Archiwum

Spółka liczy, że w ciągu kilku tygodni Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdzi jej prospekt emisyjny.

– Organizacyjnie już jesteśmy gotowi na notowania na dużym parkiecie, a w następnym kroku na Open Market we Frankfurcie – zapowiada Maciej Adamczyk, członek zarządu spółki XTPL. Jest ona notowana na NewConnect. Jej kapitalizacja przekracza 110 mln zł.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta promocyjna: e-prenumerata Parkietu 2 kwartały w cenie 1
    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: analiz, najnowszych komentarzy i opinii ekspertów.
  • zawiera wydanie elektroniczne „Parkietu” i dodatki dla prenumeratorów.
  • zawiera: Aplikację na tablet Apple
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.