REKLAMA
REKLAMA

Technologie

The Farm 51 chce samo wydać grę World War 3

Studio chce pozyskać dodatkowe środki na rozwój. Jest przekonane, że „World War 3" okaże się hitem.
Foto: materiały prasowe

Na 21 maja zwołano walne zgromadzenie akcjonariuszy The Farm 51. Będzie decydować o emisji do 300 tys. akcji.

– Podjęliśmy decyzję, że nasz najważniejszy obecnie tytuł „World War 3" chcielibyśmy wydać samodzielnie. Wielu potencjalnych partnerów biznesowych, którym prezentowaliśmy tytuł, potwierdzało jego duży potencjał marketingowy i sprzedażowy – mówi Kamil Bilczyński z zarządu The Farm 51. Dodaje, że spółka podjęła próbę sfinansowania wydania gry poprzez emisję obligacji, ale ze względu na ostatnie zawirowania na rynku długu nie udało się pozyskać wystarczających środków i istnieje za duże ryzyko, że nie uda się ich pozyskać w bliższej przyszłości. – Stąd decyzja o stosunkowo niskim, bo 5-proc. podwyższeniu kapitału, zgodnie z postulatami inwestorów. Tym razem w formule emisji publicznej – dodaje Bilczyński.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Czytaj "Parkiet" przez kwartał GRATIS
i uzyskaj dostęp do wszystkich treści
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA