REKLAMA
REKLAMA

Technologie

TSG. Dynamika mocno w górę

O prawie 5 proc., do 87,5 zł, drożały we wtorek akcje Ten Square Games w reakcji na publikację szacunkowych przychodów za IV kwartał 2018 r.
Foto: Bloomberg

Wyniosły one 42,5 mln zł i były o 325 proc. wyższe niż rok wcześniej. Z kolei wobec III kwartału 2018 r. oznacza to 20-proc. wzrost. Ostateczne dane za miniony rok spółka poda w raporcie, który ukaże się 21 marca.

Zarząd sygnalizuje, że 2019 r. też zapowiada się dobrze. Kluczowy wpływ na wzrost przychodów w końcówce roku miały wysokie wyniki sprzedaży gry „Fishing Clash". Dobrze radziły sobie też „Let's Fish" i „Wild Hunt".

Zarząd zapowiada, że podstawą do rozwoju biznesu w 2019 r. będzie wykorzystanie potencjału już istniejących tytułów, ale również przygotowanie nowych. Arkadiusz Pernal, wiceprezes TSG, deklaruje, że prace nad przygotowaniem produkcji do tzw. fazy soft launch (m.in. „MiniGolf") idą zgodnie z harmonogramem.

TSG zadebiutowało na warszawskiej giełdzie w maju zeszłego roku. Akcje w IPO sprzedawało po 46 zł. Na zamknięciu pierwszej sesji podrożały do 62 zł. Obecnie kapitalizacja spółki wynosi prawie 640 mln zł.

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA