REKLAMA
REKLAMA

Sztuka

10 milionów za Fangora

Raport o rynku sztuki to ważna instrukcja dla klientów.

320 zł kosztuje plakat z 1970 roku. Fot. Rara Avis Kraków

Foto: Archiwum

Sensacją jest raport portalu artinfo.pl na temat krajowego rynku aukcyjnego. Wspomniałem już o tym raporcie w „Parkiecie" z 2–3 września. Zapowiadałem wtedy, że raport będzie systematycznie wzbogacany.

Ukazała się kolejna analiza, która porównuje kondycję rynków sztuki dawnej, współczesnej oraz tej najmłodszej, gdzie na aukcjach nadal dominują ceny wywoławcze około 500 zł. Sztuka dawna jest w odwrocie.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Czytaj nową eprenumeratę "Parkietu"
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA