REKLAMA
REKLAMA

Surowce i paliwa

Energa kusi inwestorów rabatem na OZE

Kolejna spółka z GPW uruchamia program lojalnościowy dla inwestorów indywidualnych. „Energa w Akcji!" zaoferuje m.in. tańszą fotowoltaikę.
Foto: materiały prasowe

10 proc. zniżki na panele fotowoltaiczne i do 50 proc. zniżki na zakupy w sklepie internetowym. Program „Energa w Akcji!", w którego powstanie zaangażowały się m.in. GPW, DM PKO BP i spółka MyBenefit, ruszy pod koniec września.

Kto skorzysta z dodatku?

Każdy, kto nieprzerwanie przez sześć miesięcy był właścicielem lub współwłaścicielem przynajmniej 500 akcji Energi, będzie mógł skorzystać z oferty „Energa w Akcji!". Zgłoszenia będą przyjmowane od 23 września.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Czytaj nową eprenumeratę "Parkietu"
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA