REKLAMA
REKLAMA

Przemysł

Sieć hoteli Orbisu mocno urośnie

Hotelarska grupa ma w planach kolejne inwestycje. Coraz większy nacisk kładzie na dywersyfikację portfela hoteli.
Foto: materiały prasowe

Strategicznym celem Orbisu jest wzmocnienie pozycji lidera w branży hotelowej w krajach z naszego regionu, co oznacza konieczność dalszych inwestycji w rozbudowę sieci obiektów.

Inwestycje w planach

Grupa nadal zainteresowana jest akwizycjami hoteli, ale przyznaje, że warunki rynkowe nie sprzyjają teraz takim transakcjom. – Akwizycje zaliczamy do naszych priorytetów, ale musi to wynikać z rachunku ekonomicznego. Dobra koniunktura w ostatnich latach sprawiła, że ceny hoteli i nieruchomości poszybowały do niebotycznych poziomów – zwraca uwagę Marcin Szewczykowski, członek zarządu Orbisu.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Teraz czytaj "Parkiet" przez kwartał GRATIS
i uzyskaj dostęp do wszystkich treści
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA