REKLAMA
REKLAMA

Przemysł

Radpol wypracowuje coraz lepsze wyniki

Zarząd mówi o rosnącej marży i skutecznych działaniach ograniczających koszty. Rośnie też sprzedaż, zwłaszcza systemów rurowych.
Foto: materiały prasowe

Zarząd Radpolu ocenia, że ubiegły rok był dla firmy przełomowy. Przede wszystkim po raz pierwszy od kilku lat w kolejnych kwartałach odnotowywano zysk netto.

– Wskaźniki finansowe, jak widać z raportów okresowych, z kwartału na kwartał się polepszają i jest to już stała tendencja, co wskazuje na ustabilizowanie się sytuacji spółki. W roku 2018 zostało podjętych i zrealizowanych wiele działań mających na celu optymalizację procesów produkcyjnych i ich efekty widzimy w rosnącej marży, dodatkowo działania mające na celu ograniczenia kosztowe widoczne są w pozycjach kosztów ogólnych spółki – mówi Anna Kułach, prezes Radpolu.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Czytaj "Parkiet" przez kwartał GRATIS
i uzyskaj dostęp do wszystkich treści
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA