REKLAMA
Czytaj e-wydanie
REKLAMA

Przemysł

Zremb-Chojnice: nowy produkt i modernizacja zakładu

Spółka od pewnego czasu pracuje praktycznie na pełnych obrotach – przyznaje prezes. Widać to już w przychodach. Są jednak wąskie gardła, które spowalniają produkcję.
Foto: materiały prasowe

W tym roku priorytetem dla Zrembu-Chojnice, który specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju kontenerów, są inwestycje w park maszynowy. Ponadto spółka zamierza wprowadzić na rynek nowy kontener samowyładowczy. Zremb-Chojnice z przytupem wszedł w 2020 r., jego akcje podrożały przez dwa tygodnie o blisko 20 proc., do 0,62 zł.

Wiele branż

Spółka posiada zdywersyfikowaną bazę klientów z różnych branż, co ma pomóc w przypadku, gdy w jednej z nich będą problemy.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Kup eprenumeratę Parkietu w promocji i #zostanwdomu
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA