REKLAMA
REKLAMA

Profesjonalny inwestor

Analiza techniczna bitcoina: Rekordowo niska zmienność notowań

Analitycy serwisu coindesk.com zwracali uwagę, że notowania bitcoina wykazują ostatnio najmniejszą amplitudę wahań od grudnia 2016 r.
Foto: Adobestock
Foto: GG Parkiet

Zmienność eksperci mierzą wstęgami Bollingera. Ale nawet bez nich widać, że kurs ostatnio się uspokoił i pozostaje w wąskim paśmie wahań 7000–6000 USD. W czwartek po południu wahał się dokładnie w środkowej strefie tego przedziału. Jak wiadomo, okresy niskiej zmienności często poprzedzają silne wybicia. Otwarte pozostaje pytanie o jego kierunek. Do granic konsolidacji, górnej i dolnej, jest bowiem równie blisko.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Teraz czytaj "Parkiet" przez kwartał GRATIS
i uzyskaj dostęp do wszystkich treści
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA