REKLAMA
REKLAMA

Profesjonalny inwestor

Analiza techniczna bitcoina: w kierunku dołka bessy

Pod dwóch tygodniach konsolidacji notowań przy 3600 USD w ostatni poniedziałek doszło do wybicia dołem i zejścia w rejon 3400 USD. Bitcoin stopniowa przesuwa się na południe, a dołek bessy jest o krok.
Foto: Adobestock

Mówimy bowiem o poziomie 3128 USD. Wskaźniki AT przemawiają na korzyść sprzedających. Główny trend pozostaje bowiem spadkowy. Średnie kroczące z 50 i 200 sesji spadają, a ta pierwsza potwierdziła, że stanowi silny opór. Ponadto MACD zakręcił na poziomie 0 i zniżkuje. W ujęciu średnioterminowym kurs pozostaje w coraz węższym kanale spadkowym. Celem jest wspomniany dołek. Wybicie nad 3650 USD może zainicjować silniejszą korektę. PZ

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do serwisu parkiet.com
    Otrzymujesz dostęp do serwisu www.parkiet.com:
  • sekcje „Wiadomości, Fundusze inwestycyjne, Analiza Techniczna, Kryptowaluty oraz Notowania”,
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
Kup teraz

Powi�zane artyku�y

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA