Portfel funduszy inwestycyjnych

10 funduszy na jesienny czas

Z pomocą doradców inwestycyjnych i finansowych z pięciu instytucji wytypowaliśmy dziesięć funduszy do budowy portfela na najbliższe cztery miesiące.
Foto: Fotolia

Hossa I półrocza wyhamowała na rynku akcji i obligacji. Do tego na GPW pojawiły się spore rozbieżności w notowaniach dużych i małych spółek. To wszystko utrudnia teraz inwestorom wybór funduszu, który może się sprawdzić w czterech miesiącach pozostających do końca 2017 r.

Ze wsparciem ekspertów z BM Alior Banku, Expander Advisors, DM mBanku, Xeliona i doradcy inwestycyjnego w jednym z biur maklerskich „Parkiet" wytypował dziesięć funduszy, które powinny przynieść przyzwoite stopy zwrotu od września do grudnia.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Czytaj "Parkiet" w e-prenumeracie
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz