REKLAMA
REKLAMA

Parkiet TV

Czy łatwo pisze się o bitcoinie? Uwaga! Książka do zdobycia.

Krzysztof Bielecki, autor książki „ABC blockchaina” będzie gościem Piotra Zająca w piątkowym Parkiet TV. Będziemy rozmawiać o kulisach powstania książki i zawartej w niej tematyce.
Foto: parkiet.com

Pisałem niedawno recenzję książki Krzysztof Bieleckiego na łamach „Parkietu". Uważam, że w końcu ktoś podszedł do sprawy poważnie i rzetelnie, i stworzył swego rodzaju elementarz, gładko i przyjemnie wprowadzający w świat kryptowalut i technologii łańcucha bloków. Co ciekawe – książka dystrybuowana jest bezpłatnie, bowiem każde wydanie ma swojego mecenasa, który finansuje druk. Można ją zdobyć przy okazji różnych eventów, a także w miejscach, które są wskazywane na tym profilu: https://www.facebook.com/ABCblockchaina/ Krzysztof obiecał, że również do studia Parkiet TV przyniesie kilka egzemplarzy, więc nasi widzowie i czytelnicy będą mogli zdobyć tę publikację na własność. Szczegóły, standardowo, podamy w trakcie emisji programu. Start o 12.00 na parkiet.com i youtube.com/parkiettv

Wracając do programu, będziemy rozmawiać o tematyce zawartej w książce, a więc o kryptowalutach i technologii blokchain. Krzysztof wykonał ogromną pracę, by napisać „ABC blockchaina", więc chciałbym się dowiedzieć od niego, jak  postrzega te technologie i jaki widzi w nich potencjał. Podczas rozmowy telefonicznej zaproponował, byśmy nie umawiali się na konkretne tematy i zobaczyli po prostu, gdzie rozmowa nas zaprowadzi. Lubię improwizację, więc się zgodziłem. Program będzie więc, mam nadzieję, niespodzianką zarówno dla widzów, jak i dla nas obu. Serdecznie zapraszam. Kto nie zdąży lub nie będzie miał czasu w południe niech się nie martwi – materiał pojawi się w piątkowe popołudnie na kanale.

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA