REKLAMA
REKLAMA

Parkiet TV

Plany Vivid Games. Kiedy koleje gry?

Remigiusz Kościelny, prezes Vivid Games, będzie gościem Dariusza Wieczorka w czwartkowym programie „Prosto z Parkietu”, który startuje o godz. 12.00.
Foto: parkiet..com

Vivid Games to producent i wydawca  gier mobilnych. Jak dotąd najważniejszym tytułem w dorobku firmy jest światowy hit "Real Boxing". Ostatni tytuł "Gravity Rider" trafił do globalnej dystrybucji niecały tydzień temu. Spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem przez graczy. W reakcji na to w poniedziałek kurs akcji skoczył o 25 proc. Kapitalizacja spółki, która po sesji 21 września, wejdzie do indeksu sWIG80 wynosi około 120 mln zł.

Remigiusza Kościelnego, prezesa i głównego akcjonariuszem Vivid Games poprosimy m.in. o ocenę premiery gry "Gravity Rider"? Zapytamy jak sprzedają się „Mayhem Combat" i "Space Pioneer", czyli dwa tytuły, które zadebiutowały na rynku w ostatnich miesiącach. Ile mają pobrań? Porozmawiamy o spodziewanych wynikach spółki w tym roku i o planach na najbliższe kwartały? Nad iloma grami pracuje zespół? Ile premier zaplanowanych jest na przyszły rok?

Zapraszamy na parkiet.com a potem do naszego kanału na YouTube.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA