REKLAMA
REKLAMA

Oszczędzanie

W skrócie: Banki się promują. W ich promocjach są nawet badania lekarskie

Foto: Adobestock

Bankomaty mniej popularne | W I kwartale 2019 r. Polacy wykonali 149 mln wypłat z bankomatów. To najmniej od 11 lat. I choć liczba bankomatów w ostatnim czasie spada, to i tak jest ich około dwa razy więcej niż w latach 2007–2008. Tymczasem liczba wypłat jest podobna, co oznacza, że dziś bankomaty są zdecydowanie rzadziej używane. W tym czasie liczba płatności bezgotówkowych wzrosła dziesięciokrotnie. W IV kwartale ubiegłego roku po raz pierwszy w historii wartość płatności bezgotówkowych była wyższa niż wartość gotówki wypłaconej z bankomatów.

Przedłużona promocja | Toyota Bank przedłuża o kolejny rok znaną już z poprzednich lat kampanię promocyjną „Tankuj korzyści – zwrot za paliwo". W ramach akcji cash back kierowcy aut dowolnej marki, którzy posiadają Moto Konto, znów będą mogli uzyskać nawet 10 proc. zwrotu wydatków na paliwo. Jeśli utrzymają określone saldo konta oraz oszczędności, a przy tym zrealizują wymaganą kwotę transakcji, w skali roku mogą zaoszczędzić do 600 zł.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Czytaj "Parkiet" przez kwartał GRATIS
i uzyskaj dostęp do wszystkich treści
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA