REKLAMA
REKLAMA

Oszczędzanie

Najlepsze bankowe depozyty zrównały się oprocentowaniem

Oferty takich rachunków mają wiele wspólnego z lokatami: często niski limit, promocyjne oprocentowanie na dość krótki okres i konieczność wpłacenia nowych środków.
Foto: ROL

Najlepiej oprocentowane lokaty dają obecnie 4 proc. na trzy miesiące (jedna na sześć). No i pojawiła się bardzo podobna oferta konta oszczędnościowego.

Otwierając je w Citi Handlowym (wraz z rachunkiem osobistym, na szczęście bezwarunkowo darmowym), można przez cztery miesiące otrzymywać odsetki w wysokości 4 proc. – ale tylko do kwoty 10 tys. zł. Wszystko ponad nią oprocentowane jest standardowe, to znaczy nisko: maksymalnie 0,8 proc.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Czytaj nową eprenumeratę "Parkietu"
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA