Oszczędzanie

Bony do Biedronki popularną nagrodą za konto i płatności

Ranking. Najlepsza jest jakość obsługi w placówkach Alior Banku, Banku Millennium, Eurobanku, Getin Banku, ING BSK, mBanku i Raiffeisen Polbanku.
Foto: Fotorzepa, Marta Bogacz

Ostrzeżenie otrzymały BOŚ, Bank Pocztowy i Plus Bank – takie są wyniki rankingu portalu mojebankowanie.pl. Jeśli chodzi o obsługę w kanałach zdalnych, przodują BZ WBK, Deutsche Bank, Eurobank, ING BSK oraz mBank. Lista ostrzeżeń jest dość długa. Znalazły się na niej BOŚ, Bank Pekao, Citi Handlowy, Idea Bank, Nest Bank i Plus Bank.

Bankowość mobilna. Posiadacze kart VISA w ING BSK mogą już płacić telefonem, korzystając z usługi Google Pay. To aplikacja pozwalająca płacić w sklepach i w internecie telefonami z systemem Android. Aplikacja bezpiecznie przechowuje numer karty i umożliwia płacenie za pomocą telefonu w sklepach posiadających terminale zbliżeniowe oraz w aplikacjach i stronach internetowych wspierających płatności Google Pay. Klienci ING BSK, którzy chcą korzystać z płatności Google Pay, powinni posiadać telefon z systemem Android w wersji min. 4.4 obsługujący technologię NFC oraz kartę debetową VISA Zbliżeniowa.

Bonusy za konto. W nowej promocji konta osobistego BGŻ BNP Paribas można zdobyć do 450 zł. A są to przede wszystkim trzy bony po 50 zł do sklepów Biedronka. Aby je zdobyć, należy mieć od kwietnia do czerwca wpływy w wysokości minimum 1000 zł, wykonać płatności kartą za minimum 200 zł i co najmniej jeden przelew za pomocą aplikacji mobilnej GOmobile. A do 300 zł można zyskać dzięki płatnościom z Android Pay i transakcjom z użyciem aplikacji GOmobile.

Bon za kartę. Za przetestowanie darmowej karty Citi Simplicity i wykonanie dziesięciu płatności w dowolnych miejscach i na dowolne kwoty Citi Handlowy oferuje bon 300 zł na zakupy w sklepach Biedronka. Natomiast za otwarcie konta Citi Priority uzyskać można do 360 zł zwrotów za płatności kartą (5 proc. od transakcji) i założyć trzymiesięczną lokatę z oprocentowaniem 3 proc. Jej maksymalna wartość to 20 tys. zł.


Wideo komentarz

Powiązane artykuły