REKLAMA
REKLAMA

Oszczędzanie

W skrócie | Promocja kont nieustająco trwa

Foto: Adobestock

Dwa konta za selfie | Od stycznia klienci Pekao, którzy zdecydują się na otwarcie Konta Przekorzystnego lub Konta Świat Premium Banku online – za pomocą selfie – mogą liczyć na 200 zł premii. Wystarczy ściągnąć aplikację PeoPay na smartfona i założyć rachunek w ten innowacyjny sposób – bez konieczności przychodzenia do oddziału. Natomiast ci, którzy zdecydują się na założenie rachunku w placówce, otrzymają 100 zł. Jednocześnie, na selfie i w oddziałach, klienci mogą otworzyć konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 3 proc. w skali roku na cztery miesiące do 30 tys. zł wraz z Kontem Przekorzystnym oraz do 100 tys. zł. z Kontem Świat Premium. Oferta dostępna jest dla nowych klientów oraz dla istniejących, nieposiadających konta osobistego lub mających nieaktywny rachunek w Pekao.

Podwójny bonus | „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym" przez trzy miesiące z oprocentowaniem 2,7 proc. w skali roku dla kwot do 100 tys. zł. To już czwarta edycja promocji konta oszczędnościowego w Getin Banku. Trzeba również posiadać konto osobiste albo je założyć – a w tym przypadku możliwe jest skorzystanie z programu „Polecam Proste Zasady", co oznacza bonus 50 zł za otwarcie konta.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA