REKLAMA
REKLAMA

Oszczędzanie

W skrócie: Premia za polisę wykupioną kartą kredytową

Foto: Adobestock

27. finał WOŚP | To jednocześnie drugi finał, którego strategicznym partnerem jest mBank. Z tej okazji bank ofiarował ponad 40 dzieł ze swojej kolekcji na pierwszą w historii WOŚP stacjonarną aukcję charytatywną. Prawdziwą sensacją będzie dzieło jednego z najdroższych malarzy w kolekcji. Wartość pochodzącego sprzed ponad 100 lat obrazu „Jarmark w Bałcie na Podolu", autorstwa Józefa Brandta, szacuje się na 1 milion złotych. Pod młotek pójdą także prace Edwarda Dwurnika z najsłynniejszego cyklu malarskiego artysty „Błękitne miasta" oraz „Szarża szwoleżerów w Somosierze" autorstwa Jerzego Kossaka. Całkowity dochód z aukcji zasili konto 27. Finału WOŚP. mBank przygotował też akcję specjalną, w ramach której przekaże nawet 2 mln zł na konto Orkiestry.

Zastój w kartach kredytowych | W listopadzie 2018 r. banki wydały 96,7 tys. kart z łączną kwotą przyznanych limitów 549 mln zł. Stanowi to wzrost o 18,1 proc. w ujęciu liczbowym i o 17,7 proc. w ujęciu wartościowym w porównaniu z październikiem – wynika z danych Biura Informacji Kredytowej. Jednak analizując okres styczeń–listopad 2018 r., w porównaniu z okresem styczeń–listopad 2017 r. banki wydały o 1,9 proc. mniej kart. Wartość przyznanych limitów wzrosła zaś jedynie o 1,2 proc.

Premia za konto | Osoby, które najpóźniej do 14 lutego złożą wniosek o konto w mBanku wraz z kartą, mogą wziąć udział w akcji „eKonto z premią – III edycja". Jeśli w ciągu siedmiu dni od otwarcia konta zapewnią dowolny wpływ w wysokości minimum 1000 zł, otrzymają premię w wysokości 100 zł. Z kolei za pięć transakcji kartą i/lub BLIK-iem premia jednorazowa wynosi 40 zł.

Polisa z premią | Na nowych klientów, którzy zdecydują się na wyrobienie karty kredytowej Citibanku i wydadzą co najmniej 800 zł na zakup dowolnej polisy w LINK4, czekają dwie premie gotówkowe o łącznej wartości 400 zł.


Wideo komentarz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA