REKLAMA
REKLAMA

Ludzie rynku

Piotr Biernacki - raportowanie niefinansowe spółkom się opłaca

Z wiceprezesem Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych rozmawia Katarzyna Kucharczyk.

Piotr Biernacki, prezes zarządu Fundacji Standardów Raportowania wiceprezes zarządu Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych

Foto: materiały prasowe

Ile przedsiębiorstw działających w Polsce będzie objętych obowiązkiem publikowania informacji niefinansowych od przyszłego roku?

Szacuje się, że będzie to około 300 podmiotów z grupy jednostek zainteresowania publicznego, w tym około 150–160 stanowią spółki notowane na giełdzie. Obecnie takie dane, np. w postaci raportów poświęconych CSR, publikuje 30–35 emitentów.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Tylko teraz: kwartalna e-prenumerata Parkietu aż 30% taniej
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA